KONST / Litografier / Litografi 4297121
nr 429 7121
Stig Lindberg
(1916-1982), Sverige
Litografi, Stig Lindberg (1916-1982), 1976, signerad i trycket, 28x20
Stig Lindberg, svensk formgivare och målare född 1916, död 1982.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 september 2006
kl 16:00:01
ledande budet*
550 kr
Stig Lindberg
Läs mer om Stig Lindberg